Agromex 2024: Setkání zaměstnanců, kde se spojila práce, hra a firemní vize

Aktuality09.04.2024

Koncem ledna proběhlo celofiremní setkání zaměstnanců, které bylo plný zábavy, informací a týmového ducha. Zaměstnanci společnosti měli příležitost se více seznámit a zároveň si vyzkoušet řadu týmových aktivit. 
Hlavním lákadlem byla detektivní hra, během které zaměstnanci pátrali po odpovědích na jednotlivé hádanky. Tato aktivita se ukázala jako obzvláště populární mezi mechaniky, protože své pátrací zkušenosti dennodenně tříbí při své práci. Kolegové z obchodního oddělení se zase vyznamenali v soutěži Videostop, kde prokázali svůj smysl pro týmovou spolupráci.

Důležitou částí akce bylo představení cílů společnosti pro nadcházející rok 2024. Tato prezentace poskytla zaměstnancům první informace o vizi a směru, kterým se společnost ubírá.

„Jsme nadšeni z energie a zanícení, které zaměstnanci přinesli na tento teambuilding,“ říká Hana Bachárová, HR Partner. „Je skvělé vidět, jak si kolegové rozumí napříč pobočkami nejenom v mimopracovních aktivitách. A určitě chceme tyto týmové aktivity podporovat i nadále. Chápeme to jako důležitou součást naši firemní kultury.“ Akce byla oceněním všech zaměstnanců Agromexu, kterým patří poděkování za jejich úsilí o to, aby Agromex byl tím správným partnerem (nejenom) pro naše zákazníky.

<
Login