Agromex je klíčovým partnerem na cestě k úspěchu a podporuje rozvoj našich zákazníků po celé České republice

Aktuality09.04.2024

V Agromexu jsme svědky mnoha inspirativních příběhů, kde naše produkty, zejména traktory Fendt Vario, hrají klíčovou roli v úspěchu našich zákazníků. Dnes se s vámi podělíme o tři vybrané příběhy, které ukazují rozmanitost a adaptabilitu našich traktorů v různých zemědělských sektorech. VERSATILITA V PRAXI Fendt Vario 724 Gen6 v Kašperských horách. Marek Veselý z Agromex Myslinka předal traktor Fendt Vario 724 Gen6 Power Plus panu Kurtu Weishäuplovi mladšímu. Traktor bude využíván pro letní i zimní práce, od odvozu štěpky po údržbu cest, což ukazuje na jeho všestrannost.
 

DŮLEŽITOST KAŽDÉHO NOVÉHO PŘEDÁNÍ
Fendt Vario 828 S4 Oslava s každým nově předaným traktorem Fendt. Marek Veselý tentokrát předal klíče od Fendt Vario 828 S4 Profi Plus panu Františku Sokolovi, jednateli společnosti Druhá Valtířovská s.r.o., přičemž tento traktor již našel své uplatnění na polích v nadmořské výšce téměř 750 metrů.

PODPORA VINIC NA SLOVÁCKU
Fendt 200 Vario Vinařství Kněží Hora v Bzenci přivítalo nový přírůstek do své flotily, traktor Fendt 211F Vario. S 18 hektary vinic očekává, že tento traktor značně přispěje k dalšímu růstu a úspěchu jejich výjimečných vín.

Vaše práce v Agromexu pomáhá těmto příběhům stát se realitou. Buďte s námi a sledujte naše aktivity na LinkedIn, Facebooku a Instagramu. Zůstaneme tak spojeni a budeme sdílet inspirující příběhy a novinky.

<
Login