Agromex Myslinka - Den otevřených dveří 2024

Aktuality09.04.2024

Ve čtvrtek 21. 3.2024 se na naší pobočce u Plzně uskutečnil Den otevřených dveří. Je to vždy radost, ale taky milá starost podobný den připravit. Nic se nemůže nechat náhodě, vedoucí pobočky a všichni zaměstnanci pobočky se připravují, objednává se občerstvení, pozvánky jsou odesílány na všechny směry.  

Proč to děláme? Pro nás je to vzácná příležitost poděkovat našim zákazníkům a jejich rodinám za přízeň a loajalitu, kterou Agromexu a značkám v našem portfoliu projevují během roku. Na konci dne jsme všichni v zemědělství, které nezná víkend, nebo svátek. Je hezké si ten jeden den vyhradit na posezení a rozhovory.  

"Chci poděkovat kolegům z pobočky za přípravu akce a celostátnímu týmu produktových specialistů za podporu při řešení zákaznických výzev. Díky patří i zákazníkům, že si našli čas a přišli. Je skvělé, že přibližně třetina zúčastněných firem byla pro nás nová. Zvláštní poděkování patří našim prodejcům, kteří se nebojí oslovovat nové zákazníky," říká Miroslav Bruml, vedoucí pobočky Agromex Myslinka. 

Den otevřených dveří na Myslince představil kompletní portfolio traktorů Fendt a další produkty značky Fendt. K vidění byla taky manipulační technika od firmy Weidemann, která si v Česku pod taktovkou Agromexu vybudovala jméno a nachází uplatnění v živočišní výrobě, nebo v provozech vyžadujících intenzivní manipulaci s materiály, jako například bioplynové stanice, nebo kompostárny.  

Prodejce Daniel Olah říká: "Jsme moc rádi, že jsme mohli přivítat více než 175 zákazníků a vidět i nové tváře. Rád trávím čas rozhovory o výzvách, které zemědělci řeší, a jsem rád, že jim můžeme nabídnout pomoc. Je to v naší povaze, a proto mám rád Agromex. Snažíme se být blízko svým zákazníkům, firma k tomu vytváří podmínky, hledáme cesty, jak s problémy pomoct a vyřešit je." 

Agromex Myslinka momentálně hledá prodejce a mechaniky, kteří by pomohli se starostlivostí o zákazníky ve svěřeném regionu pobočky. 

<
Login