Agromex Sales Konference 2024 zahájila tři dny plné odborných školení a ocenění nejlepších

Aktuality17.04.2024

Hradec Králové se ve dnech 9. až 11. dubna 2024 stal dějištěm Agromex Sales Konference. Tento klíčový event přinesl obchodníkům nejen možnost zdokonalit se v produktech a technologiích, ale i příležitost oslavit úspěchy minulého roku.

Samotný program:

Úterý 9.4.: Den začal obchodní konferencí, která trvala od 9:30 do 15:00. Následovalo obchodní školení zaměřené na Pellenc ruční nářadí a základní informace o Kröger.

Středa 10.4.: Celý den byl věnován školení na téma FENDT Green program, Weidemann a Kerner, které probíhalo od 8:30 do 17:00.

Čtvrtek 11.4.: Školení pokračovalo na téma FENDT traktory, navigační systémy a platformu MyMex, což zajistilo ucelené informace pro efektivní obchodní strategie.

V úterý ráno zahájilo konferenci ocenění nejlepších prodejců roku, které všem účastníkům přineslo motivaci a pozitivní naladění na celý den. Martin Král byl oceněn za nejvyšší dosažený celkový objem v kusech prodaných strojů, celkem 41 kusů. Milan Hátle obdržel ocenění za nejvyšší celkový obrat, který dosáhl výše 150 393 204,-Kč. Ocenění předali Petr Mikuláš, jednatel Agromexu a Jakub Hurta, ředitel obchodu.

Během úterý se konference dotkla i dalších důležitých témat, jako jsou výsledky prvního kvartálu roku 2024, strategie pro CRM, plánované eventy pro rok 2024, marketingové aktivity a akční nabídky. Dále se diskutovalo o způsobech tvorby marketingového obsahu, novinkách na portálu Agroteam a pravidlech pro předvádění strojů.

"Tato konference je pro nás klíčovým momentem, kde nejen shrnujeme dosažené úspěchy, ale také nastavujeme směr pro budoucí období. Ocenění našich nejlepších prodejců hned na začátku bylo strategickým rozhodnutím, které výrazně pozitivně ovlivnilo atmosféru celého setkání. Dalším důležitým efektem takovéhoto setkání je vzájemné předávání prodejního know-how a celková synergie při hledání nejlepšího řešení v individuálním přístupu k zákazníkům. Jsme nadšeni, že jsme splnili očekávání a poskytli platformu pro sdílení znalostí a oslavu našich úspěchů", říká Jakub Hurta.

<
Login