IntraMex: Nová éra interní komunikace a spolupráce v Agromexu

Aktuality09.04.2024

Rádi bychom vám představili projekt spuštění intranetu, který jsme nazvali IntraMex. Pár bodů k tomu, co IntraMex je a proč ho zavádíme, si můžete pročíst teď.

Proč se Agromex rozhodl zavést intranetový systém? Hlavním důvodem je potřeba zlepšit interní komunikaci a usnadnit sdílení informací mezi všemi zaměstnanci.
Chceme, aby naši lidé měli snadný přístup k důležitým dokumentům, informacím o firemních novinkách a aby byli v obraze o dění ve všech odděleních.

IntraMex slouží právě k těmto účelům. Kdo všechno bude mít přístup k IntraMexu? Intranet je určen pro všechny naše zaměstnance - od managementu až po naše nejnovější kolegy. Bude to centrální místo pro informace z různých oblastí, jako je HR, servis, obchod, marketing a finance. Věříme, že to pomůže udržet nás všechny lépe informované a propojené. Jak probíhá vývoj IntraMexu a kdy plánujete jeho spuštění?
V současné době jsme ve finální fázi vývoje a následného testování s naším partnerem, firmou UVM. Nejprve zpřístupníme sekce Aktuality, Pro zaměstnance, Inzerce a Kontakty, ke kterým budou mít přístup všichni zaměstnanci. Sekce Knihovna a Nástroje spustíme později, protože pracujeme na vytvoření specifické struktury viditelnosti, která bude odpovídat potřebám jednotlivých oddělení. IntraMex plánujeme spustit na konci března, a už teď se na to moc těšíme.
Co všechno bude IntraMex nabízet? Kromě základních funkcí pro sdílení informací a dokumentů chceme, aby IntraMex byl také místem, kde se buduje a upevňuje naše firemní kultura. Zaměstnanci budou mít možnost využívat i sekce Inzerce, pokud budou chtít něco prodat, koupit vyměnit, ku příkladu prodej domácího medu, lístků na koncert atd. Jaký přínos očekáváte od zavedení IntraMexu? Očekáváme, že výrazně zlepší interní komunikaci a spolupráci mezi zaměstnanci a pobočkami.
IntraMex by měl být klíčovým nástrojem pro dosažení lepšího porozumění a propojení mezi odděleními. Jsme přesvědčeni, že to pomůže Agromexu růst a rozvíjet se jako jeden velký tým.

<
Login