Rekonstrukce pobočky Brno – více prostoru pro servis a modernější pracovní prostředí 

Aktuality23.04.2024

Začala dlouho očekávaná rekonstrukce naší pobočky v Brně. Cílem je rozšíření kapacity servisních míst a modernizace kancelářských prostor, což zlepší pracovní podmínky našich zaměstnanců a zvýší bezpečnost jak pro zaměstnance, tak pro naše zákazníky. Nově vzniknou čtyři servisní místa pro odstavené stroje a kanceláře budou zrekonstruovány do formy kontejnerových systémů, což přinese efektivnější využití prostoru a lepší organizaci práce. Předpokládaná výše finanční investice do rekonstrukce je pět milionů korun, což svědčí o našem závazku investovat do kvality a rozvoje našich operací. 

V souvislosti s rekonstrukcí se část brněnského týmu, zahrnující vedení obchodu, marketing, produktový management a technickou podporu, přesunula do kanceláří v areálu Slatina, Brno Tuřanka. Tento krok zajistí nepřetržitý chod důležitých oddělení během stavebních prací. 

 

Časový plán rekonstrukce: 

  • do 28. 04. – Zbourání starých kanceláří 
  • do 05. 05. – Demontáž bočního pláště haly 
  • do 15. 05. – Zvednutí teplovodního vedení 
  • do 30. 05. – Montáž nového bočního pláště budovy 
  • do 16. 06. – Montáž kontejnerů

 

Ing. Jaroslav Konečný, vedoucí pobočky, komentuje: „Rekonstrukce je klíčovým krokem k dalšímu rozvoji naší pobočky. Oceňujeme trpělivost a flexibilitu našich zaměstnanců i zákazníků během stavebních prací a těšíme se, že nové prostředí přinese lepší servis a větší spokojenost.“ 

<
Login