Školení obsluh zaměřené na majitele a obsluhy traktorů Fendt

Aktuality09.04.2024

Na začátku každého roku společnost Agromex zahajuje školení obsluhy traktorů značky Fendt, což je iniciativa, která poskytuje zákazníkům firmy, kteří vlastní traktory Fendt, příležitost seznámit se s klíčovými aspekty údržby a pokročilými technologiemi. Dvoudenní školení nabízí praktický vhled do systémů „Fendt ONE“ a „Fendt CONNECT“, které umožňují efektivní sdílení dat mezi traktorem a kanceláří, což představuje revoluci v každodenní práci mechanizátorů.

V letošním roce dostali na starosti školení obsluh předváděcí jezdci Jan Líkař a Jiří Svatoň, kteří stráví s obsluhami strojů nejvíce času.

Produktový manažer Patrik Kalenda zdůraznil význam těchto technologií pro optimalizaci výkonu traktorů Fendt: „Školení není jen o základech údržby. Důraz klade i na pokročilé technologie, jako je Fendt ONE a Fendt CONNECT, které transformují způsob, jakým naši zákazníci využívají své traktory. Nabízíme jim stroje, které zvyšují efektivitu práce a umožňují přesnější řízení zemědělských operací.“ Další inovace je na obzoru, neboť v březnu představíme nové řešení, které rozšíří možnosti systému „Fendt Connect“. Tato novinka slibuje ještě účinnější propojení světa mechanizátorů a agronomů, což znamená další krok vpřed v integraci pokročilých technologií do zemědělské praxe.

<
Login