Výjimečný přínos našich kolegů v roce 2023: Zpráva od CEO

Aktuality09.04.2024

Vážení kolegové, vždy jsem věřil, že úspěch naší  společnosti Agromex je přímo spojen s tvrdou prací,  odborností a vášní každého z nás. Proto mi dělá obrovskou radost, když mám příležitost uznat a ocenit mimořádné výkony našich zaměstnanců. Letos se nám podařilo dosáhnout mnoha významných úspěchů, a to i díky neúnavnému nasazení našich kolegů. 
Chtěl bych vám představit několik jmen, která vynikla svým výjimečným přínosem pro Agromex v roce 2023.
Antonín Škařupa je náš servisní mechanik ze Starého Jičína.
Je třeba jej vyzdvihnout za jeho neuvěřitelné nasazení, které se projevilo ve více než 2010 fakturovaných hodinách práce našim zákazníkům. Jeho přínos k celkovému úspěchu Agromexu je neocenitelný. Co se týče našeho prodejního týmu, Martin Král z Blížkovic a Milan Hátle z Cerekvice ukázali, co znamená být lídrem v prodeji. Martinův úspěch v prodeji 41 kusů zemědělské techniky a Milanovo dosažení obratu 150 milionů korun jsou výsledky, na které jsme mimořádně hrdí. Jejich dlouhodobě výborné prodejní výsledky jsou důkazem jejich odbornosti a oddanosti. Chci poděkovat nejen Antonínovi, Martinovi a Milanovi, ale každému z vás, kdo každý den přispívá svou částí k úspěchu Agromexu. Vaše práce, nasazení a vášeň jsou základem naší společnosti.

Pojďme společně oslavovat tyto úspěchy a neustále se snažit o další a další vylepšení. Jsem přesvědčen, že společně můžeme dosáhnout ještě větších věcí.


S úctou
Petr Mikuláš

<
Login